Neden Güvenlik Sistemi Kullanmalıyım?

Güvenlik Sistemi
1

Hırsızlık

Hırsızlık gibi durumlarda alarm sistemimiz devreye girer sensörler ile kişiyi algılayarak olası bir durumda meydana geldiğinde alarm sistemi sesi ve uyarı ışıklarını vererek devreye girer ve böylece güvenlik sistemini devreye sokar.
Güvenlik Sistemi
2

Yangın

Evinizde yangın çıkması sizi endişelendircek bir durumdur.Bu güvenlik sistemiyle birlikte herhangi bir duman algılanması ile alarm devreye girerek merkezine bildirir.Eğer sisteminizde duman dedektörü yoksa panik butonuna basarakta bize bildirim yolulabilirsiniz.
Güvenlik Sistemi
3

Acil Sağlık

Acil durumlar için özel olarak yapılmış uzaktan kumandalı veya kablolu panik butonları sayesinde artık ambulansa yardım çağrısını kolayca ulaştırabilirsiniz.Bu panik butonu isterseniz yanınızda isterseniz evinizde kullanabilirisiniz.
Güvenlik Sistemi
4

Gaz Kaçağı

Gaz kaçağı dedektör sistemi ile herhangi bir karbondioksit doğalgaz kaçakların algılar ve alarm sistemi sayesinde merkezine sinyal gelir ve bu durumda müdahale edilmek için harekete geçilir.

Size Sunduğumuz Güvenlik Hizmetleri

İstikrar Alarm Merkezi

İstikrar sayesinde kaliteli hizmet veren Alarm ve Haber Alma Merkezi sayesinde evinizdeki ya da işyerinizdeki olası bir durumda alarm İstikrar Bilgisayar tarafından 7/24 Kontrol edilir. Alarm sisteminin devreye girdiğide güvenlik merkezine bildirlir.Olası bir tehlikeden sizi korumuş oluruz.


Bizim İçin Önce Sizin Güvenliğiniz

Hırsızlık, Yangın, Acil Sağlık, Gaz Kaçağı, Panik, Su Baskını gibi olası durumlarda bizim sunduğumuz bu güvenlik sistemi sizin daha iyi ve güveli ortamda olmanızı sağlıyacaktır.Aklınız işyerinde ve evinizde kalmıyacaktır.